Kryefjala Logo

Efi e uron, Zhaku e ironizon shtatëzëninë e Kiarës

23 Nëntor, 2023 | 9:51 am

Zhaklin Lekatarit publikoi një status ku shprehej se shumica e fëmijëve në vendin tonë lindin për interes, frikë, nevojë dhe jo dashuri. Ky koment u mor si një kunj direkt për Kiarën dhe Luizin.

Kjo pasi komenti i saj erdhi fill pasi dyshja konfirmuan lajmin e ëmbël se janë në pritje të një vajze.

Ka qenë shoqja e moderatores Liesa nuk ia ka kursyer dy fjalë opinionistes duke i thënë se, “Ekziston një vend në ferr për ata që komentojnë negativisht për një grua shtatzënë. Ti ta shpif. Gjumë të ëmbël”.

E kundërta ka ndodhur me Efin e cila e ka uruar Kiarën publikisht për lajmin e bukur të shtatzënisë.

f7abbd76 2f4a 42d5 b3ac a7541e0b7dac 1e0c6be5 6627 4475 8d65 3e61f54ab2ee

Të ngjashme