Kryefjala Logo

Efi Dhedhes prezantuese e “Përputhen”?!

20 Qershor, 2023 | 10:47 am

Një gjë është e sigurt që Bora Zemani nuk do të jetë më prezantuesja e Përputhen në shtator. Por në korridoret e Top-Channel qarkullojnë thashetheme se ky program do ti besohet një ish konkurrenteje të Përputhen dhe ajo është Efi Dhedhes. Efi ishte edhe pjesë e Big Brothet Vip këtë vit dhe tashmë është një figurë e Top-Channel. Megjithatë një tjetër emër që është menduar është edhr Kiara Tito, programi i së cilës nis së shpejti në Top-Channel.

Të ngjashme