Kryefjala Logo

Edoni: “Ka të tjerë pjestarë të LGBT në BB VIP Kosova”nxiti debatin mes Stresit dhe Anës: Je dinake!

9 Janar, 2023 | 9:28 pm

Mbremjen e sotme ne fillim te BB VIP Kosova eshte dhene nje deklarate e Edonit ku shprehej se brenda shtepise kishte te tjere pjestare te LGBT madje ka thene se eshte nje djale e nje vajze. Kaq ka mjaftuar qe te nxitet debati mes Ana Kabashit dhe Stresit.
“Je dinake”- i ka thëne Stresi, ndonse Ana ka pohuar se e verteta do dale dhe thote:

“Bravo ja ka qellu, thashe sakt se Edoni ka qene u vertete dhe i sakt. Pa marr parasysh ai eshte ma burre.”

“Shyqyr te erdhi momenti me fol ke qene ne hije”- ka perfunduar Stresi, duke hapur nje debat ku Stresi shprehet kunder mendimit te tij.

Ndonse Ana ka qene në mbrojtje te Edonit kryesisht dhe te komunitetit LGBT.

Të ngjashme