Kryefjala Logo

Edona-Albyt:”I ke pasur më shumë se tre mijë partnerë seksi”

7 Dhjetor, 2023 | 8:55 am

Transgjinorja Edona James dhe pornostarja Alby Rydes janë dy banoret më të përfolura të edicionit të dytë të “Big Brother VIP Koosva 2”.

Gjatë një bisede, ishte Lumbardhi që i bëri një pyetje provokative Edonës në lidhje me numrin e partnerëve që ka pasur. Por përgjigja e Edonës nuk pritej pasi ishte më shumë një shaka ndaj pornostares.

Edona tha se Alby i ka pasur tre mijë partnerë në seks.

Pjesë nga biseda:

Lumbardhi: Sa partnerë i ke pasur?

Edona: Unë dy

Alby: Ça janë këto pyetje? Ty po të pyesin se femra ke pas?

Edona: Alby i ka pas nja tre mijë…

Të ngjashme