Edi Manushi fut në rreng Alesia Bamin: Hajde në emision me rrobabanjo! Ja reagimi i saj

11 muaj më parë

Mbrëmjen e sotme në emisionin “Goca dhe Gra” kanë qenë të ftuar producenti Edi Manushi dhe moderatorja Ori Nebiaj. Ata kanë zbuluar detaje nga projekti më I ri që do të nisë mbrëmjen e së dielës në Top Channel “Ëndërrtjerrësit”.

Veç kësaj moderatoret kanë organizuar një lojë pantomimash me të ftuarit, ku duhet të imitonin moderatorët e Top Channel. Ndonse Manushi humbi lojën, Ori I ka dhënë si dënim për të telefonuar Alesia Bamin dhe për ti kërkuar që të dalë me rrobabanjëo në emision.

Alesia duket se e ka marrë me mjaft sportitivitet duke e pohuar si gjë. Kaq ka mjaftuar që të shpërthejnë batutat në studio.

Për më tepër ndiqni videon e plotë:

Të ngjashme