Edi i sulet Ades: Nxjerr m*t nga goja sa here flet, shko hiq silikonin!

2 vite më parë

Edi dhe Ada kanë pasur debate të ashpra në studion e Për’puthen për shkak të deklaratave që bëri Edi në takimin me Alvisën.

Gjithçka nisi nga fakti se Edi ka bllokuar Adën në rrjete sociale dhe më pas nisi të flasë rreth paraqitjes së saj duke e cilësuar si femër jo natyrale që “më mirë të bëhet burrë.”

Ada: Edi më duket super fake. Kur ke qenë me mua në takim…

Edi: Njeriu që është fake, është mirë të kesh dicka origjinale tënde, por është e vështirë.

Ada: Ti po bie në kundërshtim me veten tënde. Je shumë kalama.

Edi: Të vjen inat se femra është origjinale? Buzët e bëra thua se je kushedi.

Edi: Kjo për mua nuk është femër, më mirë të bëhet burrë sesa kështu.

Ada: Kurse ti ngjan si femër, i kemi ndërruar rolet. Vë dhe ndonjë filtër e dil.

Edi: Pse flet palidhje? Pse e hap gojën kur vetëm m** nxjerr.

I ka thene Edi dhe biseda me tej eshte acaruar teksa Ada vazhdonte e quante kalama Edi i ja thene: shko moj hiq silikonin a cfare ke bere tjeter.

E pra mesa duket situata mes tyre nuk eshte aspak e mire!

Të ngjashme