Kryefjala Logo

Edi i Përputhen në një lidhje dashurie, zbulohet vajza!

2 vite më parë

Edi u përjashtua nga Përputhen pas takimeve me Adën, ndonse edhe me atë i dha shumë shpejt fund marrëdhënies. Por së fundmi Prive ka zbuluar se Edi është në lidhje me një vajzë nga Kosova.

Ajo quhet Fiona dhe çifti janë parë shpeshherë në kryeqytet bashkë. Ndonse nuk mungojnë as dedikimet në rrjetet sociale.

Edhe pse ai nuk ka deklaruar gjë duket se paska rënë në dashuri!

7D9FD753 F115 4491 A07D F424C075386B

4679AEC6 14A6 4ED4 AD48 A7294F0E872B

Të ngjashme