Kryefjala Logo

Edhe Sali Berisha flet për Luiz Ejllin

10 muaj më parë

Ish-Kryeministri dhe kryetari i Partisë Demokratike,Dr.Sali Berisha ka qënë i ftuar me Sonila Meçon ku foli për politikë dhe aktualitet.

Gjatë bisedës,moderatorja u ndal tek Luiz Ejlli duke shprehur se shqiptarët tani e kanë mendjen vetëm tek ai dhe asnjë skandal tjetër nuk e ka ulur dot ritmin dhe impaktin që ka Luizi.

Ajo i tregon edhe një video ku shihet Luizi të ngrerë një dolli për Sali Berishën dhe nga përgjigjja e tij duket se e njeh këngëtarin.

Doktori u shpreh se ai është një demokrat i njohur,me energji të pashtershme dhe disa fjalë të tjera që ju ftojmë ti ndiqni në videon më poshtë:

Të ngjashme