Kryefjala Logo

Edhe Rezarti kundër Salsanos:”Vetëm flet,të spiunon është si grua e keqe”

1 Nëntor, 2023 | 9:59 am

Aktori i humorit Rezart Veleshnja para pak ditësh tregoi se ka ikur nga “Portokalli” dhe Top Channel.I keqardhur për mënyrën se si u largua,ai tha se në emisionin e humorit duhej të ndryshonin prezantimin.

E duket se e paska patur për Salsano Rrapin dhe këtë e zbuluam në një intervistë të tijën për MCN ku u shpreh kishte marrë me vete një zhapik dhe tha:

“Është prezantues në spektakël humori. E ka emrin Sali. Saliu të lëpin gjatë gjithë kohës. Nuk të bën asgjë. Vetëm flet, të spiunon është si grua e keqe. Nuk të bën asgjë është frikacak. Kam punuar 17 vjet me Salin”

Të ngjashme