Kryefjala Logo

Edhe pas 7 vitesh martesë Basta dhe Vesa Luma nuk kuptohen me njëri-tjetrin

7 Korrik, 2022 | 9:06 am

7 vjet më para nga kalaja e Lëkursit në Sarandë, reperi i njohur nga Tirana, Big Basta dhe këngëtarja e dashur nga Prishtina, Vesa Luma i dhanë fund beqarisë dhe sot janë prindër të një djali bukurosh që quhet,Lian,

Mirëpo edhe pse kanë 7 vite bashkë, çifti i njohur duket sikur për disa gjëra nuk merren vesh me njëri-tjetrin. Përshembull Bigu i kishte lënë Vesës porosi të hiqte nga bagazhi këtë bukë peshku dhe ajo se kishte hequr pasi nuk e dinte kujt i thuhej bukë peshku.

016290BE E8EB 4629 AA57 1A118175CD35

Mesa duket në Prishtinë bukë peshkut i thonë “stiropori” prandaj dhe çifti është keqkuptuar. Momentalisht këngëtarët jetojnë në Zelandën e re.

2A3AC565 3250 49E0 8066 75BECEAD3B94

Të ngjashme