Kryefjala Logo

Edhe në Usa Ledri nuk heq dorë nga…

10 Nëntor, 2022 | 9:35 am

Ledri Vula ndodhet në Shtetet e Bashkuara të Amerikës për punë, pasi ka një seri koncertesh në këtë kontinent. Megjjthatë veç muzikës pasioni tjetër më i madh i reperit të njohur mbetet basketbolli. E kemi parë shpesh të luajë kur ka kohë të lirë edhe në Prishtinë, madje nëse s’do të ishte bërë këngëtar vet reperi është shprehur se do të luante basketboll.

21F92508 45A5 4178 A428 490EF730D9EA D5335205 8434 4F7B 941D B5BA1B55BD34 EADBF906 9071 41EE 85F0 1FD9BF49B1D5

Madje reperi i njohur është prej vitesh pjesë e klubit të basketbollit në Prishtinë të quajtur “Z-Mobile”. Ka edhe një detaj tjetër interesant që herë pas herë edhe vajza e tij Poem Vula është shfaqur me topa në dorë njësoj si ai. Mos ndoshta do të ecë dhe Poi në gjurmët e tij?!!

Të ngjashme