Edhe mamaja e Antoneles i ka dy fjale per Arjolen

7 muaj më parë

Antonela dhe Arjola paten debat te madh me njera tjetren deri ne ofendime dhe shprehje bullizuese.

Debati vazhdoi edhe gjate spektaklit te se martes dhe kunjat nuk munguan as mbrapa.

Mamaja e Antoneles,qe nuk eshte e panjohur per publikun e “Perputhen” pasi dikur mori pjese ne emision per ti kerkuar llogari Mevlanit,ka reaguar serisht por ksaj here me Arjolen.

“Dikush bën viktimën se ka rrit fëmijët e vet… detyrën ka bërë si çdo nënë.

Çdo të them unë për ty o shpirt që ke rritur tre vëllezërit e tu.

Ke studiuar, ke punuar, ke siguruar një të ardhme tënden.

Ti je krenaria ime.
Do të jesh gjithë jetën e do të mbetesh gjithë jetën.Vazhdo kështu siç di të jesh vetëm ti.Tregoju se një femër e vetme arrin ku të dojë”, shkruajti Donika.

 

Të ngjashme