Kryefjala Logo

Edhe Lori Hoxha ka një mesazh për Arbanën:”Të dyja nuk e kemi nevojën e njëra-tjetrës”

14 Janar, 2024 | 10:37 am

Bolig Brother VIP3 nisi mbrëmjen e djeshme dhe u moderua me rikthimin e Ledion Liços në ekran.Arbana Osmani ishte ajo që na shoqëroi vitet e kaluara dhe sigurisht që nuk harroi të shkruajë disa fjalë falenderuese.

Edhe Lori Hoxha në anën tjetër i është përgjigjur në Instastory ku shkruan:”Unë e nisa karrirën time në televizion duke kuruar veshjet e Arbanës për Big Brother dhe sot jam krenare të them që të dyja s’ja kemi nevojën ‘njëra-tjetrës’ e megjithatë zgjedhim që vendimet t’i marrim bashkë, për veshjet por edhe më shumë. Jam unë mirënjohëse për rrugëtimin tonë dhe për ardhmen që në çdo rast do na gjejë bashkë.

IMG 6104

Të ngjashme