Kryefjala Logo

Edhe Linda Halimi pjesë e “OnlyFans”?

7 Janar, 2024 | 3:37 pm

Linda Halimi ka qenë sërish në qendër të vëmendjes në shtëpinë e ‘Big Brother Vip Albania’.

 

Këtë herë ajo ka pretenduar se ka patur një llogari në faqe për të rritur, ‘Only Fans’, ku ndër të tjera ka thënë se fitonte të ardhura marramendëse, deri në 10 mijë euro në muaj.

Mirëpo kjo deklaratë nuk është lënë pa u komentuar nga banorët e tjerë në shtëpinë e famshme. Teksa ishin mbledhur në oborrin e shtëpisë, Ylli, Shqipja, Blerando dhe Alba janë shprehur se nuk e kanë ditur që Linda ka pasur “OnlyFans”.

Të ngjashme