Friday, January 21, 2022

Latest Posts

Edhe Don Xhon e ndjek Big Brother Vip dhe madje ka te preferuarin e tij

Big Brother Vip ka mberthyer pas vetes jo vetem popullin e thjeshte por edhe shume njerez te famshem.

Shpesh kemi bere lajme rreth vipash qe mbeshtesin vipa ne shtepi dhe kesaj here eshte rradha e Don Xhonit.

Ne nje postim ne instagram,Don Xhon del hapur pro Donald Veshaj,qe eshte edhe nje nga konkurentet me te forte brenda.

“Me ty deri në fund kampion” shkruan ai

Latest Posts

Don't Miss