Edhe Beatrix thotë të sajën:”Unë meritoj më shumë”

7 muaj më parë

Beatrix Ramosaj ndoshta vuan nga brënda pêr fundin e historisë të lënë përgjysëm me Donald Veshajn,por nga jashtë ajo duket e qetë,e lumtur dhe e rrethuar me pozitivitet nga familja dhe miqtë që zgjedh te kaloj kohën.

Ajo udhëton,feston dhe këndon!

E themi këtë duke parë sinjalet që jep në Instagram.Pasi Donaldi nxorri promon e një videoklipi në pamje të parë,Beatrixi pak orë më vonë postoi një foto të saj nga ditëlindja e modeles Oriola Marashi me mbishkrimin:”Unë meritoj më shumë ”

Ajo që vihet re është se poshtë fotos ka komentuar DjGeek dhe Dafina Zeqiri,çifti i showbizz-it në botën e muzikës dhe fjalët që kanë zgjedhur duket sikur janë pjesë e një kënge të re.

Mos vallë kemi në horizont një bashkëpunim midis Dafinës dhe Trixës?

Të ngjashme