E ze karma e Trixes, Arbri largohet nga BB VIP

7 muaj më parë

Mbremjen e sotme ka patur emocione televotimi duke qene se ishin vetem Arbri dhe Monika.

Arbri ka qene pikerisht banori qe u largua nga shtepia e BB VIP ndonse pritshmerite e tij ishin te larta.

Mesa duket e zuri karma e Trixes.

Të ngjashme