E thjeshtë dhe surprizuese! Zaimina Vasjari zbulon gjininë e bebit në mënyrën më të bukur që keni parë ndonjëherë!

1 vit më parë

Ditën e sotme, gjinia e bebit të dytë të Zaimina Vasjarit ka qenë kryefjala e të gjitha mediave. Pak më parë Kryefjala.com zbuloi se Zai është në pritje të një djali. Por vetëm pak më parë ajo ka publikuar pjesën tjetër të setiti fotografik, me vogëlushen e saj Khloe.

Zaimina ka zgjedhur mënyrën më të bukur ama më të thjeshtë për të zbuluar gjininë. Të veshura të dyja me të bardha, shihet se duart e Khloe-s janë të ngjyrosura me blu e të vendosura tek barku i mami Zait.

Përbri këtyre fotove ajo shkruan:

 

Një moment ky mjaft i veçantë dhe emocionues, jo vetëm për to por edhe për të gjithë adhuruesit e Zaiminës. Epo edhe njëherë urime!

Të ngjashme