Kryefjala Logo

E shpallën të vdekur në rrjetet sociale, reagon ashpër Adriana Matoshi

4 Mars, 2024 | 4:08 pm

Adriana Matoshi është një nga personazhet që komentohet shpesh në rrjet për mendimet dhe idetë që jemi mësuar t’i shohim apo dëgjojmë në salla Parlamentare.

Deputetja e Kuvendit dhe njëherësh aktore e njohur në Kosovë së fundmi ka kritikuar mediat dhe jo pa shkak.

Në rrjet është duke qarkulluar një lajm se ajo ka ndërruar jetë. E indinjuar me këtë gjë, deputetja e Kuvendit në një postim në “Instastory”, shkruan se të tilla janë mediat online që raportojnë në Kosovë, duke vënë në dyshim transparencën dhe vërtetësinë e tyre

E1D270D9 3B96 4465 A4C2 0CBC2D34A6FB

Të ngjashme