E pritshme! Luiz Ejlli shpallet fitues i Big Brother 2!

5 muaj më parë

Luiz Ejlli ishte një emr ndonse i harruar në karrierën e tij muzikore, i cili lulëzoi në Big Brother VIP.

Mbrëmjen e sotme ai ishte në dyshe me Kristin, nga ku u shpall dhe fitues i edicionit të dytë. Gjithësesi edhe pse një fitore e merituar pasi ai i dha zë spektaklit, kjo ishte një fitore e ditur që para dy muajsh, duke patur parasysh se sa admirues kishte rreth vetes.

Epo urime! Le të presim për të tjera drama…

Të ngjashme