Kryefjala Logo

E papritur:Kjo është banorja e larguar nga BBVK!

16 Janar, 2024 | 8:46 am

Albana Vukaj është e eliminuara e rradhës nga Big Brother VIP Kosova 2.

Bukuroshja nga Shkodra ka lënë përfundimisht garën dhe çmimin e madh prej 200 mijë eurosh.

Ajo është komentuar gjithashtu për raportet me meshkujt e shtëpisë që krijoi brenda por pa konkretizuar asgjë e ndoshta kjo e “dogji” tek publiku.

Sidoqoftë, ka mbetur edhe pak javë deri në finalen e madhe të këtij ‘reality-show’ e cila do të mbahet me datë 2 shkurt.

Të ngjashme