E papritur! Degjohen zera nga jashte BB VIP: O Donald o maskara, jam fans i Bores!

1 vit më parë

Tashme duket se stuhia e trios Donald Bora Beatrix vazhdon.

Duke qendruar ne oborr banoret ne BB VIP kane degjuar nje ze nga jashte dhe kane ngelur te habitur. Beatrix eshte cuar dhe ka bertitur:

“Kush je ti”- ka thene ajo nderkohe nga ana tjeter eshte degjuar.

”O Donald o maskara! Jam fans i Bores ke bere gabim shume te madh”

Kjo eshte e patolerueshme pasi nuk lejohet qe njerez te tjere ti afrohen shtepise, supozohet qe ata mos kene komunikim me njerezit nga jashte.

Të ngjashme