Kryefjala Logo

E pabesueshme!Kristi i thotë Oltës “Ik o ku**vë”

10 muaj më parë

Nëse menduat se ai që ofendonte doli nga shtëpia dhe gjithçka do të shkonte lule e trëndafila,u gabuat!
Një episod i turpshëm ndodh sërisht brenda shtëpisë së Big Brother Vip ku banorët nuk kanë më fre në fjalor e në veprime.

Është prap Andrea në TikTok i cili nëpërmjet një videoje tregon një moment ku ndoshta shumë prej nesh na ka shpëtuar.
Olta po bisedonte me Kristin dhe kur ajo kthen shpinën ai i drejtohet ndër dhëmbë me fjalët:”Ik o k**vë”

Një fjalor rruge dhe i turpshëm.
Ardhur nga një person që produksioni e shet si artist dhe mendjehapur e madje madje inteligjent.
Në vend të Oltës mund të ishte kushdo,madje edhe ne.
Dhuna verbale ndaj femrave nuk duket se ka fund dhe televizione si Top Channel e shesin atë në mes të ditës si pa të keq.

Shpresojmë të merren masa të rrepta ndaj tij edhe pse brenda nesh,e dimë se edhe kjo do kalojë pa u cekur.
Ndiqni videon:

Të ngjashme