E pabesueshme Luizi do Efin jashtë shtëpisë…

6 muaj më parë

Mos e besoni po deshët, por Luiz Ejlli e do jashtë “ministren e diplomacisë”, Efin. Pas debateve të shumta me Kiarën, Luizi vendosi që ta nominojë Efin dhe deri në momentet që flasim ajo është një nga banoret më të votuara për të dalë jashtë shtëpisë së Big Brother.
Efi u rikthye për herë të dytë në Big Brother dhe duket se pozitat e saj nuk janë të forta në shtëpinë më të komentuar në Shqipëri.

Të ngjashme