Thursday, December 2, 2021

Latest Posts

E njihni se cili kengetar eshte femija ne foto?

Shpeshhere njerezit behen nostalgjike dhe postojne foto nga femijeria e tyre. Te njejten gje ka bere edhe Shpat Kasapi. Ai ka publikuar nje foto teksa ka qene shume i vogel e perbri shkruan;

” E njihni kete vogelushin?”. Sigurisht qe ne fillim eshte e veshtire ta dallosh por me pas nese shihni me vemendje duket qarte se buzeqeshja e tij eshte po e njejta.

Rikujtojme se Shpat Kasapi sapo ka zbuluar se do te behet baba dhe eshte ne pritje te nje djali.

E pra, sa nga ju e gjeten pa e hapur ende artikullin?

 

Latest Posts

Don't Miss