Kryefjala Logo

E ndanë nga e dashura por këngëtari shqiptar sapo na vërtetoi të kundërtën

1 vit më parë

U tha se ishin ndarë por këto lajme s’janë aspak të vërteta, pasi Ardian Bujupi dhe e dashura e tij Sabrine duken më të lumtur se kurrë.

Këtë fakt ata nuk ngurojnë ta bëjnë publik përpara gjithë botës dhe ndërmjet videove të ndryshme në Tik Tok kanë pohuar marrëdhënien e bukur të dashurisë që kanë. Veç të tjerash të dy janë edhe kërcimtarë e performues fantastik.
2F75B8CE 70C7 4E2C 804D 9A9C6E5676DB

Sabrine shfaqet krah këngëtarit në çdo moment të arritjeve të tij profesionale duke e mbështetur dhe duke qenë gjithnjë krah tij. Eh that’s amore!

 

Të ngjashme