“E more shtepinë duke u viktimizuar”Nuk heq dore akoma Arjola Demiri

1 vit më parë

Arjola Demiri eshte rikthyer ne pune si aktore ne “Portokalli”.

Ne krah te Irgen Çeles interpretojne “Ciftin e lumtur”.Ajo qe u vu re eshte se gjate rolit ajo zgjodhi ti ktheje pergjigje te gjithe atyre qe thone se e fitoi shtepine duke u viktimizuar ne emer te saj dhe te femijeve.

Edhe pse Arjola nuk e ka pranuar kurre rolin e “viktimes” kjo nuk i ndaloi shume njerez te thonin te njejten gje.

Keshtu Arjola zgjodhi qe mbremjen e djeshme gjate intepretimit te rolit te saj ta mbyllte me fjaline:”Do shkoj te futem tek Big Brotheri i Tajlades.O marr nje shtepi ne Tajlande duke u viktimizuar o plas”

Të ngjashme