Kryefjala Logo

E kuqja qe cmendi djemte e showbizit!

3 vite më parë

Nje shprehje thote “e kuqja cmend dhe demin” ne fakt ne do te thonim jo vetem demin por edhe djemte e showbizzit.

E kuqja eshte nje ngjyre shume e guximshme qe jo te gjithe e marrin mundimin ta provojne, por ato qe e bejne sigurojne shkelqimin e tyre.

Kohet e fundit shume vajza te showbizit jane fokusuar tek ngjyra e kuqe per ngjarjet e tyre me te rendesishme, jo per ndonje gje po thone qe e kuqja sjell mbaresi.

Per me teper me poshte shihni disa prej vajzave te showbizzit nen petkun e te kuqes.

B602B555 D3D3 4EEF 82D2 2F6CB3B725B2 65BD3403 7CC1 4C82 91BD B1F6A98228D7 BF9C4FE4 13EA 4349 80E8 A7579421642C 57BAB793 BF1E 4AC5 B00A F5D8F3A7CA4B

FEDD8C3F ECC4 4579 9132 E351CD9CE503

Të ngjashme