Kryefjala Logo

E komentuar për pamjen, flet Grida Duma!

5 Maj, 2022 | 10:03 am

Grida Duma është një nga figurat në politikë më të komentuar. Madje në qendër të mediave edhe për ndryshimet në pamjen e saj.

E ftuar në “Ditë pas dite” me Fjodora Fjorën, Grida është pyetur sesi ja del të jetë në formë dhe nuk ka ngurruar të përgjigjet.

“Nuk kam askënd të më thotë çfarë duhet të vesh, për mua veshja është koncep, veshja që do zgjidhja sot është një T-shirt dhe një xhaketë, për të treguar që xhaketa është gjithmonë aty, dhe situatën nuk e kam jashtë kontrrollit duke e lidhur me politikën”- ka thënë Grida.

Të ngjashme