“E kom njo, qe se ka askush!” Adisi ben dedikimin romantik per Fifin

9 muaj më parë

Prej pak kohesh Adisi dhe Fifi kane vendosur te zyrtarizojne dashurine e tyre ne rrjetet sociale.

Diten e sotme Adisi ka publikuar dy foto me Fifin ku perbri shkruan:

”E kom njo qe se ka askush”, por e cuditshmja ne keto foto eshte se ai e ka lidhur me nje rrip nga qafa.

Romantik pershkrimi, sa per foton kemi dyshimet tona!

 

Të ngjashme