Kryefjala Logo

E kanë ngacmuar në prani të Shkëlzenit, Armina Mevlani tregon reagimin e tij

31 Mars, 2022 | 10:21 am

Armina Mevlani shpeshherë ndan histori nga jeta e saj në “Goca dhe Gra”. E fundit ka qenë ngacmimet që Armina ka hasur në prani të Shkëlzenit dhe nuk ka ngurruar të tregojë ndodhinë.

Ajo ka treguar se Shkëlzeni është bërë gati për ti rënë por më pas është përmbajtur. Ndonse këto gjëra ndodhin e nuk është aspak e lehtë ai sërish ka reaguar mirë.

Dje moderatoret kanë diskutuar për situatën e Will Smith ku dhe Fatma është shprehur se do reagonte fiks si ky i fundit.

Të ngjashme