Kryefjala Logo

“E kam vuajtur si kafshë”, Alfio Rrotani flet për ndarjen nga Fatma Methasani

4 javë më parë

Së fundmi Meri e ka ngacmuar Alfion në BB VIP për ndarjen nga Fatama dhe ky i fundit u shpreh se e ka vuajtur shumë.

“Pavarësisht gjërave që kanë ndodhur, unë kam kaluar vitet më të bukura të jetës sime. Kemi qenë gjashtë vite bashkë. E kam vuajtur si kafshë këto dy vite pas ndarjes. Fakti që e di që je ndarë dhe nuk kthehesh dot më jo për ego por se nuk funksionon më të bën të vuash”, tha banori i “Big Brother VIP 3”.

Kujtojmë se dyshja kanë një djalë së bashku për të cilin kujdesen të dy dhe mundohen që divorci të mos lërë trauma për të.

Të ngjashme