E guximshme në dashuri? Flet Bora Zemani: Tërhiqem kur …

2 vite më parë

Këtë të shtunë në emisonin “Më Thuaj Një Dëshirë”, me Fjoralba Ponarin është bashkuar edhe moderatorja Bora Zemani për të realizuar dëshirën e një fansit të saj të spektrit autik, I cili e adhuron dhe dëshiron që një ditë të bëhet gazetar.

Gjatë rrugës për në Fushë Krujë, Bora dhe Fjoralba kanë bërë një bisedë të gjatë, ku mes të gjithave Fjori e ka pyetur nëse Bora është e guximshme në dashuri.

“Jam shumë e guximshme, kur dua, dua shumë por tërhiqem kur personi përballë më merr për të mirëqenë”- ka thënë Bora.
Më tej ajo është shprehur se Arbori është shumë xheloz dhe kur zgjedh një person, Bora mendon shumë edhe nëse kjo zgjedhje do ti pëlqejë edhe djalit të saj.
Për më tepër ndiqni episodin e plotë:

Të ngjashme