E goditi apo jo Kiarën, Luizi? Flet moderatorja!

7 muaj më parë

Ditëve të fundit në rrjet ka qarkulluar një video nga prime i kaluar, ku dukej se Luizi godiste Kiarën.

Luiz Ejlli gjatë javës të kaluar futi në kurtg Kristin dhe Armaldon pasi i detyroi t’i thyenin rregullat. Në ato momente që ndodhi situata, Luizi tha se kjo ishte e planifikuar dhe se e kishte ëndërruar këtë moment.

Në “Fan Club” u transmetuan disa pamje, ku Kiara e shtyu me këpucë Luizin në momentin që po thoshte këto fjalë.

Këngëtari nga ana tjetër e gjuajti me shuplakë në këmbë, gjersa duket se ishte në një moment kur po fliste seriozisht dhe nuk dëshironte që të pengohej.

“E shtyva unë me majë të këpucës që të pushojë, ai ma shtyu këmbën. Nuk më qëlloi më shtyu, sepse unë e shpova me takë te gjuri që mos fol ndërkohë që kishte plan të thoshte këtë gjënë që tha për Kristin dhe Armaldon. Një gjë kot”, deklaroi Kiara në dhomën e rrëfimit. Madje, moderatorja kërkoi që të mos transmetohej kjo pjesë e të mos diskutohej si gjë e madhe

Të ngjashme