Kryefjala Logo

E dimë që ju mungon në YouTube dedikimi i Ledrit për Sarën, por mos u mërzisni se po vjen një dedikim i Dafinës…

13 Nëntor, 2023 | 12:27 pm

E thamë që Ledri dhe Sara nuk janë ndarë, por të gjithë historinë e ndarjes e kanë bërë për show. Ama në YouTube nuk gjendet më kënga “Gjendja”, dedikimi që Ledri Vula i bëri partneres së tij, Sara Hoxha.

Megjithatë Dafina duket se ka gati dedikimin e saj të dashurisë për partnerin e saj, Kreshnikun. Kënga do të jetë pjesë e albumit të saj të dhe do të titullohet “My Love”.

”Ti je my love e kam gjet qetësinë”, thuhet në një varg të këngës dhe me shumë mundësi protagonistit kryesor të këngës do ti pëlqejë shumë.

 

Të ngjashme