Kryefjala Logo

E diela tipike e Luana Vjollcës

27 Mars, 2022 | 11:00 pm

Mos u gënjeni nga foto e “cover” sepse e diela tipike e Luana Vjollcës është thjesht “home sweet home”. E ku ka më mirë se shtëpia në një ditë kaq pasive sa e diela.
Fillimisht moderatorja na ka treguar se dita e saj nis me një super pamje nga dritarja e saj.

Më pas ka bërë “zonjën e shtëpisë” duke gatuar për të afërmit e saj dhe fotoja më e bukur e gjithë kësaj të diele është dora e vogël e Marget, mbesës së saj të vogël. Nëna e të voglës, Marina Vjollca ka thënë se Marget i ngjan Getit dhe Luanës.

Ndërsa mbrëmja e moderatores mbyllet duke lexuar, ashtu siç i ka lezet një dite pushimi.

4629E69F 3E76 4D70 A36C 52854590475757363C1C 1338 4F96 8952 465268FFD462A00003C3 B702 4636 831F 5D38170F4BFD9FDA2FF4 2AEA 440C A644 AB857B088FB3

 

Të ngjashme