Friday, January 21, 2022

Latest Posts

E dhimbshme! Ndahet nga jeta Hueyda El Saied

Është ndarë parakohe nga jeta artisja e njohur shqiptare Hueyda El Saied.

Burime për Fax News thone se artistja shqiptare, e cila prej disa kohësh ishte larguar jashtë vendit, ka ndërruar jetë si pasojë e një sëmundje të rëndë nga e cila vuante.

Hueyda ka qenë një personazh shumë i dashur dhe karizmatik për të gjithë shqiptarët, dhe duket e pabesueshme lajmi që është shuar në moshën 46-vjeçare.

Prej disa vitesh Hyeda jetonte në Luksenburg së bashku me Gabrielin dhe partnerin e saj, me të cilin pak kohë më parë kishte lidhur edhe martesë.

Latest Posts

Don't Miss