Kryefjala Logo

“E bukur, por bosh”! Donaldi sapo hodhi një kunjë për Beatriks?

1 vit më parë

Mbrëmjen e djeshme në “Më lër të flas”, ka qenë i ftuar Ledri, teksa është pyetur për për njohjen me Sarën ai ka treguar se i ka marrë zemrën pasi është e bukur dhe ka zemrën e mirë, pra e bukur brenda dhe jashtë.

Kaq ka mjaftuar që Donaldi të hedh një kunjë për Trixën. “Sa problem është kur është e bukur ama bosh fare”. Por sigurisht Romeo është përpjekur të ndalojë bisedën, duke thënë: “S’ka lidhje”.

Thoni ç’të doni por mesa duket pas Borës tani nisën kunjat kundër asaj.

Të ngjashme