Thursday, October 28, 2021

Latest Posts

E akuzuan se është “gay”, zbulohet i dashuri i Julit të Për’puthen (Foto)

Juli është mashkulli më i vogël në moshë tek Për’puthen dhe njëkohësisht personi që ka shkaktuar debatet më të ashpra me Argjendin dhe vajzat. Ai është vetëm 19 vjec dhe shpesh provokon nëpër debatet me konkurentët e tjerë.

Në hyrje të tij ai u bë i famshëm për fjalinë që tha : “ I kam aq qejf femrat saqë po të isha femër do të isha lezbike”. Megjithatë jo pak herë komentet madje dhe djemtë në studio në mënyrë indirekte kanë shprehur se Juli është homoseksual. Kjo ndoshta është një paragjykim mbi pamjen e tij të jashtme dhe fytyrën tepër të kuruar, me buzët e fryra dhe make-up të dallueshëm në disa raste.
Këto akuza madje janë hedhur tërthorazi dhe nga vajzat sëbashku me Arian Konomi që e quajnë “të tepërt” në program pasi deri më tani nuk ka bërë asnjë veprim për të fituar vajzat.
Aludimet se homoseksualiteti i Julit është i vërtetë plasën në rrjet pasi shumë persona kanë evidentuar se një djalë tjetër në Instagram që ndiqet dhe ndjek Juli. Personi në djalë sëbashku me Julin mbajnë të njëjtin shkrim në Bio: “Njerëz që qëndrojnë” duke bashkangjitur emoji e “location” dhe emojin e zemrës në ngjyrën blu. Dyshimet janë kulmin e tyre teksa mbetet vetëm një reagim nga vetë Juli./Kryefjala.com

Latest Posts

Don't Miss