Kryefjala Logo

Dyshuan për tjetër banor,por është Luizi ai që ka”tentuar ti japë fund jetës”

28 Mars, 2023 | 12:08 pm

Në shtëpinë e Big Brother,banorët duhet të shkruanin sekretet e tyre dhe ti lexonin perpara të gjithëve e të mundoheshin të gjenin cili sekret i përkiste kujt.

Sekretet ishin nga më të ndryshmet,por ajo që shokoi banorët ishte “Kam tentuar ti jap fund jetës”,sekret i lexuar nga Nita e cila ju desh pak kohë të merrte veten.

Banorët nuk e gjetën dot ndaj edhe Luizi ka rrëfyer se ai sekret i përkiste atij.
Jo vetëm kaq,por këngëtari ka rrëfyer edhe tre të tjera pra në total 4.

1-“Kam tentu me i marr jetën vetes”
2-“Kam flirtuar me mamanë e një shoku”
3-“Jam dashuruar në Big Brother”
4-“Njëra më ka paguar udhëtimin për në Zvicër”
Ndiqni videon:

Të ngjashme