Kryefjala Logo

Dy reperat shqiptarë do të bëhen bashkë dhe rrjeti u çmend!

16 Shtator, 2022 | 2:10 pm

Don Xhoni është një nga reperet më të komentuar për momentin në showbizin shqiptarë. Por edhe Fero nuk qëndron pas, pasi edhe ai ka një rrjet të gjerë fansash.

InstaStory-n e fundit të publikuar nga Fero ai shihet pranë Don Xhonit dhe kjo ka bërë që fansat të ngrenë dyshimet se dyshja do sjellë ndonjë bashkëpunim muzikor.

Përveç kësaj fotografia reperët ende nuk kanë pohuar apo mohuar diçka lidhur me këto spekulime, por sezoni vjeshtor ka hyrë dhe prej këngëtarëve tanë presim gjithnjë projekte të reja muzikore.

ECC5F578 69B8 4025 AEC1 7CD94D2D4FBF

Të ngjashme