Kryefjala Logo

Albani publikon këngën e re, Flori e “akuzon” për kopje

2 vite më parë

Ata janë dy nga kantautorët më të njohur shqiptarë, karrierat e të cilëve kanë qenë gjithnjë të adhuruara nga publiku shqiptarë. E kemi fjalën për Florian Mumajesin dhe Alban Skënderajn që shpeshherë publiku shqiptarë i ka konsideruar edhe si rivalë.

Albani ka publikuar këngën e tij “Isabel” dhe komentet e Florit ngacmuese të Florit nuk kanë munguar. “Hap pas hapi Alban Skënderaj, mund ta kishe bërë edhe Nina 2 ose Ninabel”, shkruan Flori me shaka në këtë postim ku sugjeron që këngën ta klikojnë edhe në linkun më poshtë:

AC31C5DE 22E9 453E 9664 9CFECAF7DE58

I menjëhershëm ka qenë edhe reagimi i Albanit duke e marrë me sportivitet këtë postim të mikut të tij:

0C8C276C 2120 4BD0 BFFC 342533EA848C

Flori dhe Albani prej vitesh e suportojnë me batuta karrierën e njëri-tjetrit por ne mendojmë që ka ardhur momenti që ata të bëjnë një duet sëbashku.

Të ngjashme