Kryefjala Logo

Dy këngëtaret e njohura ironizojnë BBVip. E quajnë “krenari kombëtare”

4 muaj më parë

Fitnete Tuda dhe Rovena Dilo, dy këngëtaret e njohura shqiptare duket se nuk e pëlqejnë aspak formatin e “Big Brother Vip”. Ka qenë këngëtarja e hitit “Shi bie në Tiranë”, ajo që ka bërë një status ku me ironi e quan këtë reality show “krenari kombëtare”.

“Së shpejti në Kosovë e Shqipëri fillon Big Brother.
BigBrother krenari kombëtare”, shkruan Tuda dhe menjëherë në këtë status ka komentuar një tjetër artiste e madhe, si Rovena Dilo. ”T’ja hallakasin prapë trurin shqiptarëve të shkretë !! Që nuk e kuptojnë çfarë helmi gëlltisin”.

Me këto mesazhe e kuptuam qartë që Rovena dhe Fitnetja jo vetëm që nuk do të marrin pjesë kurrë në këtë reality show, por edhe refuzojnë ta ndjekin këtë format qoftë edhe si publik.
IMG 8436

Të ngjashme