Kryefjala Logo

Dy ish konkurrente të “Përputhen” pjesë e Big Brother Vip Albania 2?!

20 Dhjetor, 2022 | 9:20 am

”Big Brother Vip Albania” edicioni i dytë pritet të nisë të shtunën transmetimin në Top-Channel. Janë zbuluar disa nga emrat që do të jenë pjesë e këtij formati por Kryefjala. Com sot do t’ju zbulojë edhe dy emra të rinj, që thuhet se do të jenë pjesë e këtij reality show.

Bëhet fjalë për dy nga ish konkurrentet e “Përputhen”, Efi dhe Mikelës që pritet t’i bashkohen kastit. Madje Efi ishte pjese edhe një programi veror “Kepi i Tundimeve”, që u shfaq gjatë periudhës së verës në Top-Channel (por zëre se nuk e keni parë, sepse programi filloi dhe su mor vesh kur mbaroi).

Përveç vajzave janë zbuluar edhe emra të tjerë Vip-ash që do të marrin pjesë në Big Brother si DJ Adam Reeves, Kiara Tito, Keisi Meidini, Amos Zaharia, Altin Shira, aktorja Eva Alikaj, po përflitet gjithashtu aktorja Olta Gixhari por të shtunën e mësojmë kastin e plotë në prime-in e parë.

F55A41B7 3F16 48BB A586 662FFE190BB6 D5B3677F 77AE 40F2 9222 3367C9D091ED

Të ngjashme