Kryefjala Logo

Dy humbje në një vit, Jen Aniston e shkatërruar nga vdekja e Matthew Perry…

7 Nëntor, 2023 | 4:55 pm

Jennifer Aniston po kalon një periudhë shumë të vështirë pas vdekjes së papritur të mikut të saj, yllit të ‘Friends’, Matthew Perry. Pak muaj pas vdekjes së babait të saj, John Aniston, aktorja duhet të përballet me një tjetër humbje dhe është e shkatërruar, shkruan Page Six.

Nga pesë të tjerët, Jen dhe Courtney janë më të trishtuar. Por Aniston duket se po e vuan më së shumti”, tha një burim për  Page Six.

Është humbja e dytë e madhe në më pak se një vit. Ajo po përpiqet të ngrihet përsëri në këmbë pasi është e tronditur.  Pavarësisht se ajo po bën gjithçka që mundet për të rimarrë veten, vdekja e Perry-t ishte një goditje e madhe për të”, shkruajnë burimet.

Të ngjashme