Kryefjala Logo

Dy gëzime në çift: Megi Pojanin prezanton Përputhen por edhe i dashuri i saj Endri Çekiçi ka një sihariq

5 Shtator, 2023 | 8:23 pm

Dita e sotme ka qenë plot surpriza për çiftin Megi Pojani dhe Endri Çekiçi. Në media u hap lajmi se Megi do të jetë moderatore e Përputhen duke zënë vendin e Bora Zemanit.

Në anën tjetër Endri do të rikthehet në fushën e blertë me skuadren Pendikspor, Turkish sports club bazuar in Pendik, Stamboll.

Epo gjithë lajme të mira sot!

Të ngjashme