Kryefjala Logo

Dy emrat e përfolur si hyrje të reja në Big Brother Albania VIP 3

28 Shkurt, 2024 | 9:27 pm

Ditën e sotme ka qarkulluar me shpejtësi lajmi, se brenda shtëpisë të BB VIP do të futen dy banorë të rinj gjatë mbrëmjes të së shtunës. Sigurisht që për emrat ka patur shumë aludime.

Por burime për Kryefjala.com thonë se emrat që po flitet se do të bëhen banorë të BB VIP janë pikërisht dy ish banorë nga edicionet e kaluara. Ata janë Jetmir Salaj dhe Liam Mandiaro.

Jetmir Salaj ka qenë fitues i BB 5 ndërsa Liam ka qenë konkurrent në BB 5. Gjithësesi gjithçka mund të ndodhë deri të shtunën kështu që le të presim!

Jetmir Salaj

fbba3ce9 f48e 4136 b58c 8f855250047b

Liam Mandiaro

73f328e4 e12c 441e a691 843095d81a90

Të ngjashme