Kryefjala Logo

Dy emra të rinj në “Dancing with the Stars”… Dy kolegë këngëtarë…

15 Shtator, 2023 | 7:38 pm

Fifi dhe Sardi Strugaj janë parë në ambientet e Top-Channel të shoqëruar nga balerinët e “Dancing with the Stars”, që sipas burimeve të Kryefjala.com të dy këngëtarët thuhet se do të jenë pjesë e programit të kërcimit. Të dy janë artistë më të përfolur të momentit , Fifi sapo është bërë nënë e një djali ndërsa Sardi një nga këngëtarët më të përfolur të momentit. Produksioni i “Dancing with the Stars” ka nisur të prezantojë emrat e konkurrentëve të këtij edicioni të dytë, emra të cilët Kryefjala.com i ka bërë publikë kohë më parë.

IMG 7026 IMG 7025

Të ngjashme