Kryefjala Logo

Duhej të futej Getinjo në BB VIP Kosova, që Mozzik të bënte këtë gjest!

11 Dhjetor, 2022 | 5:42 pm

Mozzik dhe Getinjo prej vitesh kanë qenë një dyshe e pandashme. Ndonse tani më Getinjo është bërë pjesë e BB VIP Kosova duket se Mozzik e ndjen më së shumti mungesën.

Reperi ka vendosur të bëjë gjestin e veçantë për të duke bërë portretin tatuazh. Një dedikim ky mjaft emocionues.

Mozzik sapo ka dhënë edhe një mesazh mjaft të bukur, epo ku ka si vllezërit.

3E9992B3 92A0 4701 8D15 D695C0675B00

Të ngjashme