Kryefjala Logo

Dua Lipa theu rekord? Rita Ora kapet dhëmb për dhëmb me të!

1 vit më parë

Dita e sotme iku e gjitha duke u diskutuar se Dua theu rekordin duke patur mbi 200.000 njerëz në koncert. Madje e krahasuan edhe me Tina Turner.

Por kaq ishte, duket se Rita Ora ka vendosur të tregojë se rekordin e ka thyer vetë ajo. Rita ka publikuar një foto të 2018 në koncertin e Festave të Pavarësisë. Ku në Kosovë numëron 300.000 njerëz dhe në Shqipëri 250.000. Duke treguar se ja ka kaluar Dua Lipës.

Rikujtojmë se të dyja kanë qenë në sfidë, kështu që le të fillojë festa!

B3CDF2B5 C2A7 49DF B108 12D5B4A43A5D

2479EB3C 243E 479E A7E2 6E0153480E97

199176D2 45D3 47A5 84A9 672959CCB9C1

Të ngjashme